Garažo vartu automatikos remontas

Garažo vartų automatikos remontas

Nepasikelia garažo vartai? Gali būti sugedusi garažo vartų automatika. Kreipkitės į mūsų meistrus – padėsime.

Jei negalite atidaryti vartų, paskambinkite telefonu +370 681 22277  – pakonsultuosime, kaip tai padaryti rankiniu būdu, o tuo pačiu ir susitarsime dėl gedimo apžiūros ir remonto.

Garažo vartų pakėlimo mechanizmas paprastai susideda iš dviejų dalių – mechaninės ir automatikos. Mechaninė dalis tai visi troseliai, velenai ir ratukai, kurie prilaiko vartų plokštumą ar segmentus. Net ir sugedus automatikai, mechaninė dalis lieka nepakitusi, dėl to garažo vartus galima atidaryti rankiniu būdu. Tik reikės šiek tiek jėgos. Su vartų automatika yra kiek sudėtingiau. Tai elektroniniai prietaisai, kurie negali būti taip paprastai sutaisomi pasižiūrėjus instrukciją ar keletą Youtube video klipų. Garažo vartų automatikos remontas turi būti patikėtas tik profesionalams. Priešingu atveju rizikuojate sugadinti automatiką dar labiau. O tada remontas bus sudėtingesnis ir kainuos brangiau. Retais atvejais net tenka keisti automatiką nauja. Kiekvienas gamintojas suteikia tam tikrą garantiją. Garantijos sąlygose yra vienas nedidelis punktas, kuris paprastai sako, kad garantija negalioja, jei patys bandote ardyti automatikos prietaisus ir juos taisyti. Dėl to primygtinai prašome:

Nebandykite taisyti garažo vartų automatikos patys, patikėkite tai profesionalams.

Kas dažniausiai sugenda?

Garažo vartų automatika yra prietaisų rinkinys, varomas elektra. Dažniausi gedimai susiję su elektros tiekimu – nutrūkę laideliai, užrūdiję kontaktai, perdegę saugikliai.

Kitas populiarus gedimas – varikliukas, kuris kelia arba leidžia garažo vartus. Jo taisymas yra pakankamai sudėtingas.

Gali sugesti ir radijo ryšio technika. Vartų automatika turi radijo ryšiu valdomą pavarą, kuri įjungia ir sustabdo varikliuką. Jei kažkas nutiko su siųstuvu ar imtuvu, reikės taisyti jų nedideles mikroschemas.

Vienas iš populiariausių gedimų – pultelis. Čia nesame tokie kategoriški, nes 95 proc. visų pultelio „gedimų“ yra viso labo tik nusėdusi baterija. Ją pakeisti galima ir patiems įsigijus bet kuriame didesniame elektronikos prekių prekybos centre.

Daugiau apie gedimus gali papasakoti mūsų meistrai, kurie atvažiuos taisyti jūsų garažo vartų. Svarbiausia, nepanikuokite, atsidarykite vartus rankiniu būdu, juos uždarykite – svarbiausias yra jūsų namų saugumas. Tada ramiai išsikvieskite mūsų meistrus telefonu +370 681 22277. Jie atvažiuos kaip įmanoma greičiau ir pataisys. Remontas užtruks neilgai, nes paprastai turime visas reikalingas detales.