Apie mus

Esame vartų meistrai, kurie sutvarkys Jūsų vartus, nesvarbu, koks gedimas ar deformacijos. Tai padarysime kokybiškai ir nebrangiai.

Lietuvos rinkoje dirbame kelerius metus, todėl puikiai suprantame savo klientų poreikius ir lūkesčius. Mūsų kvalifikuoti meistrai aptarnauja Vilniaus ir Vilniaus rajone esančius objektus.

Kodėl verta rinktis būtent mus?

  • Dirbame lanksčiu grafiku – galime atvykti po darbo, savaitgaliais.
  • Jokių išankstinių kainų – remonto įkainius pateikiame tik įvertinę konkretų gedimą, kurį patys pamatome.
  • Bendradarbiaujame su VISAIS automatinių ir pakeliamų vartų gamintojais Lietuvoje, todėl puikiai išmanome jų gaminamų produktų remonto specifiką.
  • Konsultuojame telefonu, kaip atidaryti vartus avariniu būdu. Kaip juos sutaisyti patiems – nekonsultuojame, nes esame įsitikinę, kad tik profesionalūs meistrai gali atlikti remonto darbus realiai nuvykę į vietą, o ne per atstumą.
  • Savo remontuotiems vartų mazgams suteikiame garantiją.
  • Esame diskretiški, dirbame korektiškai ir tik namie esant šeimininkams, kad išvengtume nereikalingų nesusipratimų.
  • Įvertiname vartų būklę ir pateikiame patarimų, kaip juos prižiūrėti, kad tarnautų ilgiau ir nesugestų.

Mūsų meistrai nuolatos kelia savo kvalifikaciją įvairių vartų automatikos gamintojų rengiamuose seminaruose ir mokymuose Lietuvoje ir užsienio šalyse. Lankomės ir specializuotose parodose, kur semiamės patirties, kad savo klientams galėtume teikti tik aukščiausio lygio paslaugas.

Dirbame su privačiais užsakovais ir įmonėmis. Su verslo klientais pasirašomos bendradarbiavimo sutartys, o tai suteikia papildomų privalumų (greitas reagavimas į gedimus, darbas po 20 val., nuolaidos, patogus atsiskaitymo grafikas ir t.t.). Konsultuojame savo nuolatinius klientus dėl naujų vartų įsigijimo ir sumontavimo.

Ieškote būdų bendradarbiauti? Susisiekite su mumis jau dabar telefonu +370 681 22277 ir aptarsime visas detales išsamiau. Mūsų kontaktai