Automatinių vartų remontas

Automatinių vartų remontas

Sugedo jūsų automatiniai kiemo ar garažo vartai? Nedelsdami susisekite su mūsų aukščiausios kategorijos meistrais. Dirbame nuo 9 iki 22 val., tad yra šansų, kad atvyksime dar šiandiena arba rytoj.

Tikslią atvykimo datą ir laiką galite susitarti susisiekę su mūsų vadybininku telefonu +370 681 22277. Jis perduos meistrams visą reikalingą informaciją.

Automatinius vartus remontuojame jau ne vienerius metus. Per tuos metus supratome, kur slypi sėkmingo remonto paslaptis. Reikia tik vadovautis keliais svarbiais principais ir klientai pasitikės ir kvies į pagalbą.

  • Diskretiškumas. Mūsų meistrai nelenda ne į savo reikalus ir neviešina jūsų namuose pamatytų aplinkos detalių. Mūsų darbas – remontuoti automatinius vartus, o ne fotografuotis su šeimininkų prabangiu automobiliu garaže ar aplink lakstančiais šunimis.
  • Kainos ir kokybės santykio paieška. Vieniems reikia visko, kas naujausia ir brangiausia. Kitiems sugedę automatiniai vartai sujaukia viso mėnesio planus. Visada stengiamės įsigilinti į kliento poreikius ir pasiūlyti individualų pasiūlymą, atitinkantį finansines galimybes.
  • Atvykimas po darbo. Dažnai sugedusius vartus šeimininkai pastebi rytą. Iki vakaro automatiniai kiemo vartai gali būti sutaisyti, jei tik nėra kitų skubių iškvietimų.

Automatinių vartų remontas turi būti atliekamas tik profesionalių meistrų. Bet kokie bandymai patiems remontuoti vartus gali kainuoti papildomai. Automatiniai vartai yra valdomi gana sudėtingų elektronikos prietaisų, todėl sugedus primygtinai nerekomenduojame patiems ardyti įvairias vartų dalis – atvykę meistrai tiksliai identifikuos gedimą.

Automatinių vartų remontas vyksta gana greitai. Dažniausiai pasitaikantys gedimai susiję su varikliu, pavara, radijo ryšio prietaisais, elektros sutrikimais. Čia atsarginės dalys nereikalingos, todėl viskas pataisoma vietoje per 1-3 valandas.

Jei pažeista vartų plokštuma, remontas gali užsitęsti, nes gali prireikti užsakyti papildomų detalių iš gamintojų ir kitų tiekėjų. Automatinių vartų pakėlimo mechanizmai taip pat pataisomi gana greitai, nes meistrai turi apsirūpinę smulkiomis atsarginėmis dalimis. Dirbame su visais Lietuvoje veikiančiais vartų pardavėjais, todėl atsargines dalis galime gauti per 1-3 darbo dienas.

Susisiekite su mumis jau dabar ir susitarkime, kada galima pas jus atvykti apžiūrai ir remontui. Mūsų tel. Nr. +370 681 22277.