Garažo vartų remontas

Garažo vartų remontas

Į garažo vartus įvažiavo automobilis? Gal sulūžo pats pakėlimo mechanizmas ir dabar nepatenkate į savo garažą?

Paskambinkite telefonu +370 681 22277 ir patarsime, ką tokiais atvejais daryti.

Paprastai pakeliami garažo vartai yra segmentiniai. Tai reiškia, kad vartų plokštuma yra pagaminta iš kelių plokščių, kurios tarpusavyje yra sujungtos itin tvirtai ir patikimai. Plokštės yra gana mobilios ir gali būti lenkiamos, todėl tai itin geras sprendimas pakeliamiems garažo vartams, kuriems reikia taupyti vietą.

Jei sugadinamas vienas segmentas, visų vartų keisti nereikia – mūsų meistrai tiesiog pakeičia sugadintą segmentą kitu. Jei pažeidimas nedidelis, galime pabandyti jį panaikinti, o patį segmentą išlyginti, kad niekas net nesupras, jog jis buvo sulamdytas. Tai turbūt mažiausios problemos, su kuria susiduria mūsų kvalifikuoti meistrai.

Pakeliami garažo vartai yra gana sudėtingas mechanizmas, kurį valdo speciali automatika. Variklis pakelia segmentus ir juos suvynioja arba patraukia į garažo vidų. Visi troseliai, svirtys ir jungtys – gana sudėtingas inžinerinis sprendimas, todėl būtina atsižvelgti į tai ir patiems nebandyti minėtų detalių taisyti. Galima tiesiog dar labiau sugadinti įrenginį, kurio remontas kainuos dar brangiau.

Kodėl verta rinktis būtent mus?

  • Ilgametė meistrų patirtis;
  • Greitas reagavimas ir konsultacijos telefonu;
  • Diskretiški ir pareigingi meistrai;
  • Konkurencingos kainos ir lankstūs atsiskaitymai;
  • Darbas pagal nuolatinio bendradarbiavimo sutartį;
  • Darbas su visais vartų gamintojais.
  • Tik kokybiškos ir patikimos vartų detalės.
  • Suteikiame garantiją mūsų meistrų remontuotiems vartų mazgams.

Dažnai klientai teiraujasi tikslesnės kainos, tačiau jos pasakyti telefonu negalime, nes kaina paaiškėja tik meistrams nuvykus į objektą. Reikalingas kruopštus būklės ir gedimų patikrinimas, po kurio paaiškėja tikroji darbų ir atsarginių detalių kaina. Bendradarbiaujame su visais Lietuvoje veikiančiais vartų gamintojais, todėl labai greitai gauname atsargines dalis ir garažo vartų remontas neužtrunka.

Susisiekite su mumis jau dabar – aptarsime visus rūpimus klausimus. Paskambinkite telefonu  +370681 22277.

Dirbame nuo 9 iki 22 val. su privačiais ir verslo klientais.