Kelio užtvarų remontas

Kelio užtvarų remontas

Jei jūsų kiemo kelio užtvara sugedo arba veikia netinkamai, paskambinkite mums – atvyksime apžiūrėti ir sutvarkysime gedimus.

Susitarti dėl meistrų atvykimo laiko galime, jei paskambinsite telefonu +370 681 22277 ir pranešite apie gedimo pobūdį.

Kelio užtvarų remontas – viena iš populiariausių mūsų paslaugų. Nuolatos kreipiasi įmonės ir organizacijos dėl sugedusių ar sulaužytų kelio užvarų, tačiau paslaugas teikiame ir privatiems asmenims.

Dažniausiai tenka taisyti sulaužytą užtvarą. Jis lūžta nuo užkliudymo automobiliu. Kartais yra taranuojamas, dėl to primename, kad bandytumėte išsiaiškinti, kas tai padarė ir perduoti medžiagą policijai arba namus administruojančiai bendrovei ar bendrijai. Dirbame su visomis draudimo bendrovėmis. Paprastai užtvaro remontas gali užtrukti, nes turime užsakyti tam tikro ilgio užtvarą iš gamintojų. Papildomai gali prireikti ir užtvaro atramos, kuri yra montuojama užtvaro gale tais atvejais, jei užtvaras yra ilgas ir sunkus (kad nebūtų sugadinama pavara ar laikantys mechanizmai).

Kitas dažnas kelio užtvaro gedimas yra susijęs su pakėlimo pavara. Šlagbaumas pasikelia, bet nenusileidžia iki galo. Taip pat nusileidžia bet nepakankamai. Mūsų meistrai sutvarko troselius ir velenus, jei tik to pakanka. Retais atvejais pavarą reikia keisti visą.

Dar viena dažna problema – automatikos sprendimų gedimai. Gali būti problemų dėl elektros tiekimo, radijo ryšio siųstuvo ar imtuvo, varikliuko keliančio užtvarą. Gedimas identifikuojamas tik meistrui atvykus ir atsidarius apsaugines plokšteles. Sutaisomas gana greitai, nes automatikos atsargines dalis turime su savimi.

Klasikinis gedimas – sugedęs pultelis. Paprastai pultelius taisome tik tuomet, kai pabandote patys pakeisti baterijas, nes 90 proc. atvejų būna būtent dėl pasibaigusios baterijos. Taip pat telefonu konsultuojame, kaip programuoti naujai įsigytą pultelį.

Mūsų kelio užtvarų remonto meistrai yra aukščiausios kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę patirtį ir nuolatos bendraujantys su gamintojais ir užtvarų pardavėjais. Tokiu būdu visada žinome, kaip spręsti vien ar kitą problemą ir sutaisyti kelio užtvarą taip, kad galėtume net duoti garantiją (garantija duodama 3 mėnesiams ir apima tik mūsų meistrų taisytus mazgus).

Susisiekite su mumis jau dabar ir susitarsime, kad galima pas jus atvykti apžiūrai ir remontui. Mūsų kontaktinis tel. Nr. +370 681 22277.

Su įmonėmis sudarome ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis.