Pakeliamų vartų remontas

Pakeliamų vartų remontas

Pakeliami vartai genda, kaip ir bet kuris kitas mechanizmas. Jei matote, kad vartai nepasikelia arba nenusileidžia, neveikia kažkurie mechanizmai ar pažeista vartų plokštuma, susisiekite su mūsų meistrais – remontuosime.

Susitarti dėl mūsų meistrų atvykimo ir remonto laiko galite paskambinę telefonu +370 681 22277.

Pakeliamų vartų remontas atliekamas vietoje – vartai nėra išmontuojami. Meistrai atvyksta į jūsų namus sutartu laiku. Tada apžiūrimi ir analizuojami vartų gedimai. Kadangi mūsų meistrai yra mandagūs ir diskretiški, gedimų priežasčių nesiaiškiname. Mūsų tikslas – kuo greičiau pataisyti vartus, kad būtų užtikrintas jūsų turto saugumas.

Išanalizavę gedimus, meistrai įvertina remonto darbų ir atsarginių detalių kainą. Jei kaina tenkina, remontas pradedamas iš karto. Dažnai pakeliami vartai yra suremontuojami iš karto per 1-3 valandas, jei vietoje meistrai turi reikalingų atsarginių dalių. Jei atsargines dalis reikia užsakyti, vartai suremontuojami per 1-3 darbo dienas. Būtent tiek užtrunka atsarginių detalių gavimas iš vartų gamintojų. Pakeliami vartai dažnai neturi automatikos, todėl gedimai daugiau mechaniniai – vartų rėmai, ratukai, spyruoklės, svirtys, troseliai, vartų plokštuma, įvairūs laikikliai ir jungtys. Visa tai yra taisoma ir keičiama, todėl viskas vyksta pakankamai sparčiai ir sklandžiai.

Atlikę darbus, meistrai surašo garantinį taloną, kuriame nurodoma, kokia garantija suteikiama remontuotiems vartų mazgams. Dažniausiai suteikiame 3-6 mėnesių garantiją. Ilgesnes garantijas gali suteikti tik gamintojai.

Kiek kainuoja pakeliamų vartų remontas?

Viskas priklauso nuo gedimo, darbų trukmės ir reikalingų atsarginių detalių. Telefonu meistrai nepasakys kainos, todėl reikės būtinai sulaukti jų apsilankymo.

Galima sudaryti aptarnavimo sutartį (verslo klientams), kuri numato ir lanksčius atsiskaitymus, bei tam tikras nuolaidas.

Susisiekite su mumis jau dabar ir susitarsime, kad galima pas jus atvykti. Mūsų tel. Nr. +370 681 22277. Mūsų kontaktai

Esant reikalui savo nuolatiniams klientams galime patarti, kokius vartus įsigyti. Dirbame su visais Lietuvoje veikiančiais oficialiais vartų gamintojais, todėl puikiai žinome, kurie vartai yra ilgaamžiškesni ir patikimesni. Aišku, viskas priklauso nuo kliento poreikių ir finansinių galimybių. Visada pasiruošę ieškoti geriausių variantų.