Kiemo vartų automatikos remontas

Kiemo vartų automatikos remontas

Jei sugedo kiemo vartų automatika, vartus vis dar galite atstumti arba praverti rankiniu būdu. Bet iš karto susisiekite su vartų remonto meistrais – ši problema pakankamai rimta, todėl jos neignoruokite ir neatidėliokite jos sprendimo.

Paskambinkite telefonu +370 681 22277 ir sutarsite dėl meistrų apsilankymo laiko.

Kiemo vartų automatikos remontas reikalauja specifinių žinių, todėl rekomenduojame sulaukti meistrų ir patiems neardyti automatikos mechanizmų apsauginių dalių. Jos turi apsaugoti vartus nuo lietaus, drėgmės, sniego, vėjo ir kitų nepalankių orų bei smalsių vaikų ar gyvūnų. Nuėmę ir neteisingai uždėję apsaugas rizikuojate sugadinti automatiką dar labiau.

Kvieskite mūsų meistrus atvykti kaip įmanoma greičiau. Tik nuvykę į vietą mūsų meistrai gali tiksliai įvertinti kiemo vartų automatikos gedimus ir pasakyti remonto darbų bei atsarginių detalių kainą. Jei kaina priimtina, remontas pradedamas iš karto. Priklausomai nuo gedimo sudėtingumo, jis gali užtrukti kelias minutes ar net kelias valandas.

Atlikę remontą, mūsų meistrai testuoja kiemo varto automatikos mechanizmus ir įsitikina, kad vartai atsidaro arba atsistumia taip, kaip numatyta gamintojų. Kadangi bendradarbiaujame su visais automatikos sistemų tiekėjais ir gamintojais Lietuvoje, puikiai išmanome visų esančių modelių specifiką ir galime juos pataisyti. Taip pat turime visas reikalingiausias dalis. Retas atvejis, kad turime užsakyti detales papildomai. Paprastai viskas sutvarkoma iš karto.

Dažniausi kiemo vartų automatikos gedimai yra susiję su automatikos pavara ir varikliu. Taip pat gali būti elektros tiekimo sutrikimai, radijo signalo problemos, neveikiantis arba sugedęs pultelis. Pasitaiko ir fizinių vartų automatikos pažeidimų nuo sunkaus daikto smūgio. Visos problemos yra sprendžiamos operatyviai ir efektyviai. Nuo to priklauso jūsų patalpų saugumas.

Mūsų meistrai yra kvalifikuoti savo srities specialistai, nuolatos gilinantys savo žinias įvairiuose vartų automatikos gamintojų seminaruose ir mokymuose. Ilgametė patirtis ir profesionalus požiūris į darbą taip pat prisideda prie aukštos aptarnavimo kokybės, kurią galite gauti pasirinkę mūsų paslaugas. Dirbame ne tik su privačiais asmenimis, bet ir su įmonėmis, sudarome ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis.

Jei turite papildomų klausimų, prašome su mumis susisiekti telefonu +370 681 22277 Mūsų kontaktai