Kiemo vartų remontas

Kiemo vartų remontas

Sugedo ar sulaužyti kiemo vartai? Neremontuokite jų patys – iš karto kvieskite profesionalus.

Paskambinkite telefonu +370 681 22277 ir susitarkite dėl tikslaus laiko, kada pas jus atvyks mūsų kvalifikuoti meistrai apžiūrai ir remontui.

Kodėl nerekomenduojame taisyti vartų patiems? Priežastis labai paprasta – galite padaryti daugiau žalos, nei naudos. Dažnas savavališkas vartų remontas baigiasi meistro iškvietimu, nes nepavyksta kažko padaryti. Darbas neturint patirties ir įgūdžių, o kartais ir reikalingų atsarginių detalių yra nekokybiškas, todėl rekomenduojame iš karto šiuos darbus patikėti profesionalams, kuriems dar ir garantiją išrašo.

Kiemo vartų remontas dažnai atliekamas dviejų žmonių, nes reikia kelti gana sunkius mechanizmus, kurie sumontuoti kiemo vartuose. Tai gali būti pavojinga sveikatai ar net gyvybei, todėl geriau tokius darbus patikėti specialistams, išklausiusiems specialius darbo saugos kursus ir žinančius, kaip elgtis kritinėse situacijose.

Kiemo vartai paprastai būna dviejų rūšių su atveriamais arba slenkančiais vartais. Skiriasi pati vartų plokštumos konstrukcija ir automatikos sprendimai. Kokie gedimai būna dažniausi?

Deformuota vartų plokštuma. Dažniausiai į vartus atsitrenkia automobilis ar žemės ūkio technika ir juos sulanksto. Norint sutaisyti, gali prireikti ir suvirinimo aparato.

Vartų tvirtinimo prie sienos mechanizmai gali būti iškritę ar sulūžę. Tai priklauso nuo svorio ir sienos ar tvoros elementų, prie kurių tvirtinami vartai.

Sugadinti vartų ratukai ar jų guoliai – dar viena dažna problema. Ratukai genda nuo neteisingo vartų sumontavimo ar nedidelių vartų plokštumos defektų, dėl kurių vartų mechanizmas veikia ir toliau, nors svorio centras gali būti pasislinkęs.

Sugadintos vartų įtempimo spyruoklės. Kad atveriami kiemo vartai grįžtų į savo poziciją, būtina pasirūpinti kokybiškomis spyruoklėmis. Deja, kokybė ne visada nugali, dėl ko neatlaiko spyruoklės ir vartai užsidarinėja nepilnai arba visiškai neužsidaro.

Sugedęs vartų fiksavimo mechanizmas, kuris yra atsakingas už tai, kad vartus galėtų atverti rankiniu būdu tik šeimininkai. Be jo vartų saugumas yra itin žemas, todėl sugedus vartų fiksavimo mechanizmui būtina iš karto kreiptis į specialistus.

Kiek kainuoja kiemo vartų remontas?

Į šį klausimą gali atsakyti tik mūsų meistras, nuvykęs realiai apžiūrėti vartų gedimų. Išsikvieskite meistrą jau dabar +370 681 22277 ir susitarsime dėl atvykimo laiko.