Paslaugos

Sugedo ar sulūžo jūsų kiemo ar garažo vartai? Sutaisysime! Mūsų paslaugos

Teikiame kokybiškas vartų remonto paslaugas:

• Kiemo vartų remontas;
• Garažo vartų automatikos remontas;
• Kiemo vartų automatikos remontas;
• Kelio užtvarų remontas;
• Pakeliamų vartų remontas;
• Automatinių vartų remontas.

Kiemo vartų remonto paslaugos

Tai viena iš populiariausių mūsų paslaugų. Remontuojame bet kokios konstrukcijos kiemo vartus. Paprastai jie būna stumdomi arba atveriami. Nuo to priklauso ir varstymo mechanizmai – ratukai, troseliai, jungtys ir kitos detalės.
Plačiau>>>

Garažo vartų automatikos remonto paslaugos

Garažo vartų remontas – taip pat gana dažnai vykdoma mūsų paslauga. Nuolatos tenka konsultuoti savo klientus, kaip elgtis, kai garažo vartai nepasikelia. Garažo vartų automatika paprastai suremontuojama gana greitai, nes turime visas reikalingas detales.
Plačiau>>>

Kiemo vartų automatikos remonto paslaugos

Kiemo vartų automatika yra itin patikimas mechanizmas, tačiau jis vis tiek gali sugesti. Mūsų meistrai atvyksta į vietą ir nustato tikrąjį gedimą bei jo priežastį. Tada per kurį laiką vartų automatika pataisoma ir testuojama, kad problemos nebepasikartotų.
Plačiau>>>

Kelio užtvarų remonto paslaugos

Kelio užtvarų (šlagbaumų) remontas yra panašus, kaip ir bet kurių kitų pakeliamų vartų remontas – taisomas pats užtvaras, kuris gali būti sulaužytas ar apgadintas, užtvaro pakėlimo mechanizmas, automatika, pulteliai. Sugedęs šlagbaumas sukelia nemažai nepatogumų, todėl nedvejokite kreiptis.
Plačiau>>>

Pakeliamų vartų remonto paslaugos

Taisome ir pakeliamus vartus be jokios automatikos. Tai tokie vartai, kuriuos namų savininkai turi kiekvieną kartą pakelti ir uždaryti rankomis. Nuo neteisingo naudojimo jų mechanizmai gali greitai susidėvėti, todėl pataisę visada pakonsultuojame, kaip nesklandumų su vartais išvengti ateityje.
Plačiau>>>

Automatinių vartų remonto paslaugos

Automatiniai vartai gali turėti įvairių priedų, kurie užtikrina sklandų jų veikimą ir kiemo ar garažo saugumą. Kvalifikuoti meistrai visada nustato gedimo priežastį vietoje ir pasako darbų įkainius. Suremontuojame vartus gana greitai, jei turime vietoje atsargines detales. Dirbame su visais automatinių vartų gamintojais.
Plačiau>>>

Vartų remonto paslaugas atlieka tik kvalifikuoti meistrai, nuolatos tobulinantys savo žinias ir įgūdžius oficialiuose vartų automatikos gamintojų mokymuose, parodose ir konferencijose, seminaruose. Ilgametė mūsų meistrų patirtis ir požiūris į kiekvieną klientą – mūsų teikiamų paslaugų kokybės garantija. Dirbame greitai, efektyviai, diskretiškai. Mes suprantame, kad vartai – ne tik estetiškas namo eksterjero elementas, bet pirmiausia tai – saugumo priemonė. Visi turime teisę būti saugūs, o mes galime padėti pašalinti visas kliūtis susijusias su vartų saugumu ir nepriekaištingu veikimu.

Kreipkitės jau dabar telefonu +370 681 22277 ir susitarkime mūsų meistrų atvykimo laiką.